پیام فرستادن
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd. نمایه شرکت
نمایه شرکت
صفحه اصلی >
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd. نمایه شرکت
درباره ما
مخاطب
مخاطب: Mrs. Lina
فکس:
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.

Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.
جزئیات شرکت

هویژو لینامدیکال یک شرکت بیودارویی با فناوری پیشرفته است که در تحقیق، توسعه، تولید و فروش معرف‌های IVD و ابزارهای مرتبط تخصص دارد.

 

اکثر اعضای تیم تحقیق و توسعه ما بیش از 8 سال تجربه در توسعه محصول POCT دارند.آنها قبلاً با موفقیت محصولات ما را بهینه کرده اند و روی پروژه های توسعه محصول جدید کارآمد کار می کنند.

Production equipment

 

در حال حاضر، ما عمدتا بر دو حوزه تحقیقاتی تمرکز می کنیم: مدیریت سلامت بیماری های مزمن و معرف های تشخیصی فوری، آنها به طور گسترده در زمینه های خودآزمایی، بیوشیمی بالینی و ایمونولوژی استفاده می شوند. محصولات اصلی به شرح زیر است:

• مانیتورهای قند خون

• سنج اسید اوریک گلوکز خون

• هموگلوبین متر

• آنالیز لیپیدهای خون (کلسترول کل، کلسترول لیپوپروتئین با چگالی بالا، تری گلیسیرید)

• سنجش عملکرد کلیه (کراتینین، اسید اوریک، اوره)

• متر آنالیز بیوشیمیایی خشک (TC,HDL,TG,CR,UA,UR)

• تشخیص بیماری‌های عفونی (از جمله محصولات تشخیص COVID-19)

• سوء مصرف مواد مخدر

• باروری

• نشانگر تومور

• تشخیص نشانگر قلبی

 

به عنوان یک تولید کننده و ارائه دهنده خدمات حرفه ای در صنعت IVD، "Huizhu" نقش عمده ای در زمینه های بیوشیمی و ایمونولوژی برای استفاده خانگی و بالینی ایفا می کند."هویژو”دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت EN ISO 13485:2016 است.محصولات IVD مربوطه گواهینامه CE اتحادیه اروپا را دریافت کرده اند.

"هویژو”وزارت بازرگانی چین برای صادرات محصولات ضد اپیدمی عضویت "لیست سفید" را دریافت کرده است.در حال حاضر،"هویژو”دستگاه تست سریع آنتی ژن COVID-19 در بسیاری از کشورها از جمله آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئیس، اسلواکی، چک، اندونزی، تایلند، مالزی و غیره ثبت شده است و اعتبار بالینی را در یک آزمایشگاه ملی در آلمان، سوئیس، مالزی، گذرانده است. محصولات از نظر حساسیت و ویژگی در مقایسه با محصولات پیشرو در صنعت عملکرد خوبی از خود نشان می دهند و به بیش از 30 کشور و منطقه صادر شده اند.

تاریخ

تاریخ ما

شرکت فناوری تجهیزات پزشکی شانگهای لینا یک شرکت فناوری پیشرفته است که در توسعه و تولید دستگاه های پزشکی تخصص دارد.این شرکت با پایبندی به مفهوم "بهبود کارایی برای پزشکان و ایجاد ارزش برای بیماران"، پایگاه تحقیق و توسعه تجهیزات پزشکی را با دیجیتالی شدن دهانی به عنوان هسته اصلی ایجاد کرده است که با محصولات نوآورانه پیشرو در جهان به بازار دهان جهانی خدمت می کند.

تیم ما

دفتر مرکزی و مرکز تحقیق و توسعه این شرکت در شهر علمی Zhangjiang، شانگهای، چین واقع شده است، و یک مرکز تولید و عملیات در منطقه فناوری پیشرفته Ziyang، سیچوان، چین "دره دندان" راه اندازی شده است.پایه تولید این شرکت اتاق تمیز با استاندارد بالا و روش‌های دقیق تولید و بازرسی کیفیت را برای اطمینان از ثبات، ثبات و استحکام محصولات اتخاذ می‌کند.